Чергова сесія районної ради, яка відбулася 5 січня цього року, увійде в історію як найкоротша за обсягом часу, котрий знадобився для її проведення. І це незважаючи на те, що питання, винесене на її розгляд, важливе для всього району. Адже депутати приймали районний бюджет на 2012 рік. Зрозуміло, що всі основні цифри були прискіпливо обговорені на засіданнях постійних комісій ради та її президії, а тому після короткого представлення районного бюджету начальником фінансового управління РДА В. М. Нечипоруком депутати проголосували за цей документ одноголосно.
Загальний обсяг доходів районного бюджету на нинішній рік установлено в сумі 169 879 592 грн., а обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначено у сумі 167 035 862 грн., спеціального фонду - у сумі 2 843 730 грн. Це означає, що у порівнянні з минулим роком загальний обсяг доходів зростає більш ніж на 33 млн. грн., а спеціального фонду - більш ніж на 2 млн. грн. Зростає відповідно і загальний обсяг видатків. Його затверджено в сумі 169 879 592 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду районного бюджету у сумі 167 035 862 грн. та видатків спеціального фонду районного бюджету у сумі 2 843 730 грн.
Розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету установлено в сумі 90 000 грн.
Затверджено також обсяги міжбюджетних трансфертів: дотації вирівнювання, що передається з районного бюджету сільським та селищному бюджетам, у сумі 6 499 800 грн.; коштів, що передаються до районного бюджету з міського бюджету, у сумі 1 699 600 грн.; додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості у сумі 460 100 грн.
Сесія прийняла рішення про надання права районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів протягом 2012 року в міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій між місцевими бюджетами.
Крім того, установлено обсяг резервного фонду районного бюджету на 2012 рік у сумі 200 000 грн. та затверджено перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2012 рік за їх економічною структурою. До цих статей віднесено оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на неї, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню та поточні трансферти місцевим бюджетам.
Районній державній адміністрації доручено затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах у розрізі головних розпорядників коштів районного бюджету, виходячи з обсягів призначень, затверджених їм на 2012 рік.
На сесії прозвучали і щирі вітання голови райради В. О. Тимощука усім присутнім та всім жителям району з Різдвом Христовим і Різдвяними святами. Крім того, голова райради В. О. Тимощук та голова райдержадміністрації В. С. Шуль привітали з днем народження депутата райради В. А. Балабата, голова РДА вручив ювілейну медаль “20 років незалежності України” машиністу-інструктору обертових печей ПАТ “Волинь-Цемент”
В. В. Олінійчуку, якої він удостоєний за високий особистий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток України, високі успіхи у професійній діяльності та багаторічну сумлінну працю, а голова райради - Подяку обласної ради провідному спеціалісту Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. В. Орещенко. Отримав нагороду і колектив Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Він удостоєний Почесної грамоти облдержадміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та зразкове виконання службових обов’язків щодо реалізації державної політики у сфері соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю. Т. Ф. Павловій цю нагороду вручив директор Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді А. О. Бучак. Всім нагородженим голови РДА та райради вручили квіти.
Володимир ДРОЗЮК.

Comments are now closed for this entry