Сьогодні Дерманський навчально-виховний комплекс відвідує 177 учнів. Дають їм знання, готують до самостійного життя 30 вчителів, з яких 3 відмінники освіти України, 1 психолог-методист, 1 вчитель-методист, 4 старших вчителі, 18 спеціалістів вищої категорії, 4 спеціалістів І категорії, 4 спеціалістів ІІ категорії, 4 спеціалістів.
     Вихованці навчального закладу щороку стають переможцями обласного конкурсу-захисту наукових робіт МАН, районного конкурсу “Юна зірка” та районного етапу конкурсу ім. П. Яцика, читців-декламаторів поезій Т. Г. Шевченка. До речі, 15 учнів є відмінниками навчання, фото яких разом з обдарованими особистостями закладу вміщуємо сьогодні в газеті.



Марина КИСІЛЬЧУК,
учениця 4 класу, відмінниця навчання.
 



Володимир ГАЛИЧ,
учень 4 класу, відмінник навчання.




Максим НОВОСАД,
учень 2 класу, відмінник навчання.




Максим НЕЧИПОРУК,
учень 3 класу, відмінник навчання.




Іван ДУБИНКА,
учень 3 класу, відмінник навчання.




Дмитро БУХАЛЬСЬКИЙ,
учень 3 класу, відмінник навчання.




Владислав ПИЛИПЧУК,
учень 6 класу, відмінник навчання.




Микола ЛЕСИК,
учень 6 класу, відмінник навчання.




Наталія ЛУК’ЯНЧУК,
учениця 6 класу, відмінниця навчання, переможець
районного етапу конкурсу ім. П. Яцика.




Наталія КОНИК,
учениця 4 класу, переможець районної виставки-конкурсу
з початкового технічного моделювання.




Катерина ПРОКОП’ЮК,
учениця 5 класу, відмінниця навчання.




Ірина ДУБИНКА,
учениця 6 класу, відмінниця навчання.




Віталій КИСЕЛЬЧУК,
учень 10 класу, відмінник навчання.




Ірина КАЗМІРЧУК,
учениця 7 класу, відмінниця навчання.




Андрій ПЕЛАНТ,
учень 8 класу, переможець обласного конкурсу
читців-декламаторів поезій Т. Г. Шевченка.




Руслана РОЖКО,
учениця 11 класу, відмінниця навчання.




Оксана КАЗМІРЧУК,
учениця 10 класу, переможець обласного конкурсу-захисту
наукових робіт МАН.




Марія МЕЛЬНИК,
учениця 11 класу, переможець Всеукраїнського та обласного конкурсів-захисту наукових робіт МАН, районного етапу конкурсу ім. П. Яцика.




Мирослава ДОВБЕНКО,
учениця 11 класу, переможець районного конкурсу “Юна зірка”.




Андрій СМОЛІНСЬКИЙ,
учень 11 класу, переможець районного конкурсу “Юна зірка”.




Руслана ОНИЩУК,
учениця 7 класу, відмінниця навчання.




Вікторія КУХАРЕЦЬ,
учениця 9 класу, переможець конкурсу “Перло многоцінне”.




Наталія ХОМИЧ,
учениця 5 класу, відмінниця навчання. 

Comments are now closed for this entry