Відповідно до наказу МОН від 18.09.2009 р. № 873 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України» (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6.10.2009 р. за № 930/16946) на 2010 рік, приймальні комісії ВНЗ до розгляду в конкурсі прийматимуть сертифікати УЦОЯО з балами не нижче ніж 124 бали з профільних та непрофільних предметів (п.7.1.). Конкурсний відбір осіб ВНЗ здійснюють за результатами суми балів сертифікатів УЦОЯО, виданих у цьому році (з української мови та літератури; історії України або математики; ще не менше одного предмета на кожний напрям підготовки (п.7.2.), та середнім балом документа про повну загальну середню освіту (за 12-бальною шкалою).


Подання сертифікатів УЦОЯО є обов’язковим. Додаткових вступних випробувань із загальноосвітніх предметів ВНЗ не проводять (п.7.1.).
Передбачено проведення творчих конкурсів - для підготовки фахівців з мистецтва, культури, архітектури, фізичної культури, журналістики.
Умови прийому є обов’язковими для ВНЗ незалежно від форм власності та підпорядкування, що акредитовані за І-IV рівнями та отримали ліцензію щодо надання освітніх послуг із підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра (п.1.2).
Визначені також категорії осіб, які мають можливість бути допущені до участі у конкурсі за поданням сертифікатів УЦОЯО або за результатами вступних випробувань (п. 8.1- п. 8.2.).

 

Comments are now closed for this entry