П’ятнадцятого березня цього року Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 підписала договір із Університетом Фінансів та Управління у Варшаві. Цей приватний навчальний заклад, заснований у 2001 р., - один з п’яти кращих ВНЗ польської столиці. Університет надає освіту в галузях гуманітарних, економічних і правових наук.
Координатори польського вишу 16-17 березня презентували свій навчальний заклад у школі, районі та місті. Розповіли про чудову акцію для абітурієнтів 2015 року: зареєструйся на сайті університету до кінця квітня та отримай 3 місяці безкоштовного навчання і звільнення від внеску в 300 злотих (внесок є обов’язковим в усіх ВНЗ Польщі). Реєстрація ні до чого не зобов’язує, аж поки не буде внесено оплату за навчання! Тому не упустіть свій шанс!


Навчальний заклад гарантує високий рівень якості здобуття освіти завдяки використанню сучасних і перевірених наукових методів навчання та найкращих міжнародних навчальних практик. Університет Фінансів та Управління у Варшаві є учасником численних науково-дослідницьких проектів. При університеті діє центр праці та кар’єри, мета якого - допомогти студентам у працевлаштуванні, виборі місць проходження практики та стажування.
Цьогоріч влітку за сприяння Університету Фінансів та Управління у Варшаві планується відкриття інтенсивного курсу польської мови на території Здолбунівської школи І-ІІІ ст. № 5 (рівень А1, А2), по закінченні котрого гарантоване отримання сертифіката про знання польської мови від університету. До речі, такий сертифікат вимагають у кожному ВНЗ Польщі.
Є бажання дізнатися більше? Звертайтеся до ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, з радістю надамо відповіді на запитання, які вас цікавитимуть! За додатковою інформацією про Університет Фінансів та Управління у Варшаві звертайтесь на Інтернет-сторінку - http://ukr.vizja.pl
Катерина МАЛЮТА,
вчитель польської мови
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Comments are now closed for this entry