28 листопада у нашій школі відбувся семінар учителів 4-х класів «Розвиток креативних здібностей учнів початкових класів засобами технології створення ситуації успіху». У цей день уся школа була схожа на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні. Основ­ним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було, насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.


Кожен учень нашої школи талановитий по-своєму, а повсякденне завдання кожного педагога – учити всіх дітей і всіх їх любити. Ніхто не заперечує, що саме позитивні емоції можуть стати для дитини одним з найважливіших стимулів у навчанні, а переживання успіху навіює людині впевненість у власних силах, з`являється бажання знову і знову досягти хороших результатів, виникає відчуття внутрішнього благополуччя, що, у свою чергу, покращує ставлення до навчання.
Ситуація успіху у навчальній діяльності створюється саме педагогом. Учасники семінару обмінювались думками, дискутували. Їх увазі була представлена цікава презентація. Упевнена, що набутий досвід роботи стане нам у пригоді, дозволить гарні і мудрі ідеї втілити у свою педагогічну діяльність.
Лілія Петришина,

учитель початкових класів Кунинської ЗОШ I- II ст.

Comments are now closed for this entry