Які нові способи і види діяльності має опановувати дитина для того, щоб максимально виявити свої здібності та бути успішною у подальшому житті? Що нове треба ввести в коло усвідомлюваних нею явищ і процесів довкілля, щоб спрямованість на творчість стала однією з головних її особистісних якостей? Відповіді на ці запитання був покликаний дати обласний семінар методистів з дошкільної освіти районних методкабінетів, який минулого тижня відбувся на базі ДНЗ “Чебурашка” м. Здолбунів.
Методичні рекомендації учасникам семінару з питання забезпечення професійно-особис­тісного зростання педагогів як фактора ефективної діяльності закладу щодо формування життєвих компетентностей дошкільника надала вихователь-методист закладу С. І. Василюк. Інтегроване заняття морально-естетичного спрямування з вихованцями закладу провели вихователі К. О. Бондарчук, Н. В. Семенюк, І. М. Дичко, а музичне заняття - музкерівник І. П. Осіпова.


Про стан та перспективи розвитку галузі освіти на Здолбунівщині учасникам семінару розповіла начальник відділу освіти
В. М. Бондарчук. Про досягнення педагогів-дошкільників району вела на семінарі мову методист з дошкільної освіти райметодкабінету В. М. Сірик.
В рамках теоретичного блоку учасники семінару розглянули також питання “Базовий компонент освіти - новий державний стандарт. Шляхи реалізації”, з якого виступила Л. А. Шишолік, методист кабінету початкової, дошкільної, корекційної та інклюзивної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. З організаційно-правовими засадами дошкільної освіти їх ознайомила Л. О. Лукащук, головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської ОДА.
Гості також відвідали ДНЗ “Ладоньки” м. Здолбунів, ознайомилися з його матеріальною базою, умовами виховання та навчання дошкільнят.
Вл. інф.

 

На фото: Під час заняття у ДНЗ “Чебурашка”.

Comments are now closed for this entry