Закінчення 2011/2012 навчального року і проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти визначено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 686-р «Про деякі питання завершення 2011/2012 навчального року у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу». З урахуванням вимог цього та інших нормативних документів затверджено форми, зміст і особливості підготовки до проведення у 2011/2012 навчальному році державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів.


Отож, у цьому навчальному році навчальні заняття у
1-8-х та 10-х класах завершуються 25 травня, у 9-х класах - 11 травня, а в 11-х класах - 3 травня.
У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 11 по 20 травня, із української мови, математики. У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 14 по 30 травня з 5 предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
З усіх обов’язкових предметів атестація проводитиметься письмово за збірниками МОНмолодьспорту. У разі проведення атестації за вибором форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні. Державна підсумкова атестація з української мови (диктант) для випускників 9-х класів проводитиметься 14 травня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.
Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводитиметься з 4 по 11 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань.
4 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ, обов’язково). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.
Дати проведення атестації з двох інших предметів
(з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та з предмета за вибором учнів) визначають навчальні заклади з погодженням з відповідним управлінням освіти.
Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту у графі «державна підсумкова атестація» та враховуються при визначенні середнього бала атестата.
Документи про повну загальну середню освіту вручають випускникам 12-13 травня 2012 року на урочистих зборах. Документи про базову середню освіту вручають учням, які закінчили 9-й клас, 31 травня - 1 червня. Конкретна дата проведення урочистостей буде визначена управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.
Анатолій ДЕМЕДЮК,
головний спеціаліст відділу освіти
Здолбунівської
райдержадміністрації.

Comments are now closed for this entry