Цій темі було присвячено нараду-семінар начальників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (виконкомів міст обласного значення) Рівненщини, що 6 березня цього року відбулася на базі трьох навчальних закладів нашого району - ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Дерманського та Мізоцького НВК.
У роботі наради-семінару також взяли участь начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Іван Васильович Вєтров, очільники нашого району Віталій Степанович Шуль та Василь Олексійович Тимощук, заступник голови РДА Олександр Васильович Федорук.


Під час заходу освітяни розглянули наступні питання: основні напрями формування інноваційного освітнього простору району; створення освітнього середовища для реалізації нахилів і здібностей дитини в умовах гімназії; розвиток громадсько активної школи як інноваційної системи управління навчальним закладом; системний підхід до реалізації профільного навчання в умовах ліцею. З доповідями у них виступили начальник відділу освіти Здолбунівської РДА Валентина Миколаївна Бондарчук, директори Здолбунівської гімназії - Іван Гурійович Гнатюк, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Людмила Аркадіївна Панасюк, Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей» - Раїса Андріївна Овсійчук.
Крім того, учасники наради-семінару побували на екскурсіях у Центрі дослідження історичної пам’яті школи (ЗОШ № 4), у музеях Бориса Тена, Уласа Самчука та Свято-Троїцькому жіночому монастирі, що в с. Дермань-ІІ. Освітяни ознайомились з роботою творчих лабораторій Мізоцького НВК і розгорнутими у цьому ж навчальному закладі виставкою учнівських робіт «Нашими руками» та експозицією вишитих картин мізочанки Лідії Головницької.
Змістовним було і засідання дискусійної зали «Якою має бути сучасна школа?», педагоги обмінювались думками із запропонованої теми, висловлювали своє бачення шляхів осучаснення навчально-виховного процесу.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry