Другого і дев’ятого квітня ц. р. відбудеться пробне тестування з обраних предметів для тих осіб, які на участь в ньому у листопаді-грудні 2010 року зареєструвались через Інтернет.
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО) триває реєстрація громадських спостерігачів, які стежитимуть за дотриманням процедур зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2011 році, в тому числі й пробного. Перебувати в пунктах тестування зможуть лише особи, включені у список залученого до процедур персоналу, та громадські спостерігачі.
Щоб працювати громадським спостерігачем, потрібно ознайомитися з документами, які визначають засади здійснення громадського контролю за проведенням ЗНО, і, зареєструвавшись у ЛРЦОЯО, отримати відповідні посвідчення (інформація щодо процедури реєстрації громадських спостерігачів є на сайті ЛРЦОЯО – www.lvtest.org.ua).
Запрошуємо членів громадських організацій та представників батьківських комітетів навчальних закладів зареєструватись для спостереження за процедурами ЗНО!
Процедури ЗНО є відкритими для громадськості!
За повідомленням Львівського
регіонального центру оцінювання якості освіти.

Comments are now closed for this entry