Ним стала Жанна Миколаївна Рудик, яка працювала останнім часом на посаді заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації.
На позачерговій сорок п’ятій сесії районної ради п’ятого скликання, яка відбулася 4 червня, погоджено це призначення. Прийняттю рішення передували спільне засідання постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення та роботи з ветеранами, а також засідання президії районної ради, під час яких депутати одноголосно підтримали подання відділу освіти щодо цієї кандидатури. Тож на сесії після прослуханих інформацій начальника відділу освіти В. М. Бондарчук та заступника голови РДА з гуманітарних питань О. В. Федорука, який ще донедавна очолював ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, депутати теж були одностайні.
Від імені депутатського корпусу голова районної ради В. О. Тимощук привітав Ж. М. Рудик з призначенням, побажав плідної праці в ранзі керівника освітньої установи.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry