В Здолбунівській гімназії, в якій діє євроклуб «Eurosun», стало традицією святкування Дня Європи. Основним завданням учасників євроклубу є ознайомлення з традиціями і культурою Європи та заохочення учнів гімназії до участі в цьому заході.
У святі взяли участь учні 1-10 класів. З малюнків учнів початкової школи було створено європейську стіну під назвою «Єдина європейська родина». Відзначення Дня Європи відбувалося не тільки в інформаційному форматі, а й містило різні конкурси і завдання на знання історії та географії країн ЄС. Найактивніші та найобізнаніші учасники були нагороджені призами.
Справжнім парадом креативних ідей стала «Європейська лінійка». Учні продемонстрували ентузіазм та фантазію, представляючи зачіски «Вулкан пробудився» та сучасні дизайнерські моделі на українських персонажах. Найбільш впливовим виявилося феєричне шоу-акція «Ми – проти бідності. Ми – за культуру споживання», оскільки 2010 рік – рік боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією. Все шоу супроводжувалося музичними паузами, в яких поєднувалися різні стилі танців та пісень, лунали пісні мовами країн Євросоюзу та, звичайно, своєю рідною, українською.
Творчість дітей не має меж. Повністю віддавшись емоціям, вони творчо зобразили життя Європи під час конкурсу малюнка-мозаїки на тему «Моя європейська ідея». Компетентне журі оцінювало творчий підхід до висвітлення тематики, також проводилося голосування серед учнів для виявлення глядацьких симпатій.
Свято довело, що Україна – європейська держава, яка живе в унісон з Європою, мислить по-європейськи і має спільні ідеали.
Жанна Павлусь,
координатор гімназійного євроклубу.

Comments are now closed for this entry