З початку року органами Державтоінспекції за порушення Правил дорожнього руху накладено стягнень на загальну суму понад 22 мільйони гривень. Проте, кількість сплачених штрафів, котрі поповнюють державний та місцевий бюджети, на сьогоднішній день складає лише половину зазначеної вище суми.
Варто нагадати, що з моменту скоєння правопорушення та винесення постанови протягом 15 діб штраф має бути сплачений. Копію квитанції про сплату необхідно надати у підрозділи ДАІ за місцем проживання для того, щоб ви не значились у списках боржників.
Якщо працівники ДАІ протягом 13-ти діб не отримують підтвердження про сплату штрафу, відповідно всі матеріали направляються до державної виконавчої служби, яка у свою чергу буде стягувати з порушника штраф вже у два рази більший.
Крім цього, якщо ви вчасно не пред‘явите квитанцію про сплату штрафу, не зможете пройти державний технічний огляд та здійснити будь-які операції з реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів, отримати або обміняти посвідчення водія.
На сьогоднішній день до державної виконавчої служби передано на виконання 46,5 тисячі постанов на загальну суму понад 12 мільйонів гривень.
Варто відзначити, що до злісних неплатників адміністративних штрафів за порушення ПДР державною виконавчою службою будуть вживатися дієві заходи примусового характеру.
Тому працівники Державтоінспекції звертаються до всіх учасників дорожнього руху з проханням не затягувати з оплатою штрафу та вчасно пред‘являти копію квитанції про сплату у підрозділи ДАІ за місцем проживання.
ПРЕС-СЛУЖБА УДАІ УМВС.

Comments are now closed for this entry