З 20 серпня по 20 вересня 2014 року ДАІ проводила комплекс профілактичних заходів під назвою “Увага! Діти - на дорозі”

Так, з метою підготовки вулично-дорожньої мережі до навчального року працівники ВДАІ з обслуговування Здолбунівського району здійснили обстеження ділянок автошляхів, що прилягають до територій дитячих і навчальних закладів і якими проходять маршрути руху шкільних автобусів на Здолбунівщині. За результатами обстежень, до місцевих органів виконавчої влади було направлено інформації щодо необхідності усунення виявлених недоліків (ремонт дорожнього покриття, поновлення дорожньої розмітки, встановлення відповідних дорожніх знаків, відновлення роботи вуличного освітлення, влаштування пристроїв примусового зниження швидкості тощо).
Посилено й контроль за дотриманням вимог безпеки під час здійснення регулярних перевезень учнів до місць навчання і у зворотному напрямку.
Проводилась роз’яснювальна робота в автотранспортних підприємствах та закладах освіти щодо необхідності дотримання ними вимог Закону України “Про дорожній рух” та інших нормативних актів у цій сфері, зокрема щодо укомплектування автобусів, проведення передрейсових перевірок їх технічного стану та стану здоров’я водіїв тощо.
Також працівники ВДАІ проводять у навчальних закладах уроки та бесіди про важливість дотримання Правил дорожнього руху.
Усе це має забезпечити безпеку юних громадян на дорогах, запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму.
Олександр СІСТУК,
інспектор з технічного нагляду
ВДАІ з обслуговування
Здолбунівського району,
капітан міліції.

Comments are now closed for this entry