У період з 28 березня по 24 квітня 2014 року в районі проводяться цільові профілактичні заходи під умовними назвами “Пішохід” та “Мопедист”, їх метою є попередження дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів та водіїв двоколісних транспортних засобів, зниження важкості їх наслідків, а також виявлення і документування фактів порушення Правил дорожнього руху вказаними категоріями учасників дорожнього руху.
Упродовж зазначеного періоду інспектори ДАІ приділяють більше уваги пішоходам-порушникам, зокрема тим, які перебувають у нетверезому стані, проводять документування порушень ними Правил дорожнього руху.
З настанням весняно-літнього періоду на наших дорогах з’являється більше двоколісних транспортних засобів. За статистикою, у цей же час спостерігається зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв мопедів та скутерів. Окремі власники двоколісної техніки, сідаючи за кермо, на жаль, нехтують елементарними правилами дорожньої безпеки - перевищують швидкість, не дотримуються рядності, виїжджають на зустрічну смугу, не пропускають пішоходів та ін. З початку проведення профілактичних заходів було виявлено вісім фактів порушень Правил дорожнього руху, вчинених водіями двоколісних транспортних засобів. Працівники ВДАІ реєструють усі ці порушення у встановленому порядку, а до тих, хто їх допустив, застосовують відповідні заходи.
Тож необхідно, щоб і пішоходи, і водії мототранспорту усвідомлювали - вони є учасниками дорожнього руху й мають як права, так і обов’язки. І лише неухильне виконання Правил дорожнього руху сприятиме підвищенню безпеки на автошляхах району.
Олександр СІСТУК,
старший державтоінспектор
ВДАІ Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry