З 21 жовтня на Здолбунівщині, як і по всій області, проходить комплекс профілактичних заходів на автотранспорті під назвою “Перевізник зима-2013”. Ця операція проводиться у два етапи: з 21 по 25 жовтня - підготовчий, а з 25 жовтня по 21 листопада - практичний.
У рамках цих заходів, згідно з вимогами законів України “Про міліцію” та “Про дорожній рух”, працівники ДАІ здійснюють перевірки суб’єктів господарської діяльності, які, за даними Укртрансінспекції, мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо додержання ними вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.


Під час перевірок особлива увага приділяється стану підготовки транспортних засобів до експлуатації в зимовий період, заміні шин на зимові, справності зовнішніх світлових приладів, обігріву салону, склоочисників та склоомивачів, зберіганню транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведенню щозмінного медичного огляду водіїв.
У ході підготовчого етапу було виявлено ряд порушень з боку водіїв автобусів, внаслідок чого їх притягнуто до адміністративної відповідальності. До такої ж відповідальності в подальшому будуть притягнуті і власники автотранспорту.
Державтоінспекція закликає всіх пасажироперевізників відповідально поставитись до проведення комплексу профілактичних заходів “Перевізник зима-2013”.
Олександр СІСТУК,
старший державтоінспектор
ВДАІ Здолбунівського РВ УМВС,
капітан міліції.

Comments are now closed for this entry