Жахлива автопригода, що трапилась на Рівненщині 19 січня, забрала десять життів. Семеро людей, серед яких і 11-річна дівчинка, загинули на місці ДТП. У Рівненській центральній міській лікарні, куди були госпіталізовані вісім пасажирів із травмами різних ступенів важкості, лікарі констатували смерть іще двох людей, третя померла згодом. Із РЦМЛ 12-річну дівчинку було госпіталізовано до Рівненської обласної клінічної лікарні. Загалом у транспортному засобі включно з водієм перебувало 19 осіб.
З 21 січня 2012 року на території Рівненської області проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Пасажирський перевізник» з метою активізації роботи з контролю за дотриманням пасажироперевізниками вимог чинного законодавства на транспорті на території обслуговування.
Під час перевірки на лінії звертається особлива увага на відповідність записів у ліцензійних картках та наявність свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, дозволів на автобуси, які обслуговують маршрути, їх технічну справність.
При виявленні суттєвих порушень вживаються суворі заходи реагування до посадових осіб та водіїв, аж до позбавлення ліцензії та права роботи на маршруті.
Олександр СІСТУК,
ст. державтоінспектор ВДАІ Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області,
капітан міліції.

Comments are now closed for this entry