У зв’язку з високою температурою повітря та надзвичайною пожежною небезпекою в лісах області, відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації № 353 від 1 серпня 2014 року тимчасово заборонено відвідування населенням лісових масивів в пожежонебезпечний період.
З метою запобігання пожежам у лісах області заборонено відві­дування їх населенням та в’їзд до них транспортних засобів, крім випадків, коли це обумовлено виробничою необхідністю і виконанням службових обов’язків.
Лісівники Рівненщини сподіваються на розуміння громадянами ситуації, що склалася. Адже обмеження на відвідування тимчасові і запроваджені вимушено. Відпочивати громадяни можуть у спеціально облаштованих рекреаційних ділянках, де створені умови для безпечного відпочинку.
Через спекотну погоду та відсутність опадів небезпека виникнення лісових пожеж надзвичайно зросла, а в більшості випадків вони трапляються саме
через недбалість та безвідповідальність людей. За порушення правил протипожежної безпеки передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
На сьогодні в держлісфонді Рівненської області зафіксовано шість пожеж на площі 9 га.
Прес-служба
Рівненського обласного управління лісового
та мисливського господарства.


31 липня 2014 року в с. Уїздці громадянин Микола на полі спалював стерню. Через пориви вітру вогонь дуже швидко перекинувся на сусіднє поле, де лежала солома у валках. Вогонь, поширюючись сусіднім полем, знищив пшеничну солому на площі 1,2 га.
Працівники ДСНС звертаються до жителів району з проханням припинити спалювати стерню і використовувати інші методи її прибирання. Громадяни! Дбайте про стан навколишнього середовища. Нехтуючи елементарними правилами пожежної безпеки, можна завдати збиток не тільки собі, але й сусідам.
Провідний інспектор
Здолбунівського РС ГУ ДСНС
Ярослав Стрілецький.

Comments are now closed for this entry