Працівники сільгосппідприємств, незважаючи на заборони, щороку спалюють на полях стерню або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях чи в лісосмугах, а вогонь може перекинутися на розташовані поруч з ними житлові і господарські будівлі, сади.
При спалюванні стерні, соломи і поживних залишків згорає гумус найбільш родючого поверхневого шару, внаслідок чого знижується біологічна активність грунту. Разом зі стернею полум’я знищує безцінну біосферу ланів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки.
Саме зі спалювання стерні починається більшість польових пожеж. На відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х км/год., а у вітряну – до 30 км/год.; висота полум’я досягає 2-х метрів.


Звертаємось до жителів, керівників сільгосппідприємств, фермерів та власників приватних господарств Здолбунівського району з проханням припинити спалювати стерню і використовувати сучасні методи її прибирання!
Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю. Адже навіть незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до знач­них матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.
Дбайте про стан навколишнього середовища! Адже знищення стерні – це, водночас, знищення флори і фауни регіону.
При виявленні пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!
Вадим ТИШКУН,
провідний фахівець відділу техногенної безпеки
Здолбунівського РС ГУ ДСНС у Рівненській області.

Comments are now closed for this entry