Отруєння організму спричиняють токсини та сполуки, що містяться у грибах. Ці отруйні речовини не нейтралізуються та не зникають під час кип’ятіння, маринування чи консервування грибів.
Основними причинами отруєнь є: вживання отруйних, старих або зіпсованих, умовно їстівних грибів; вживання грибів, зібраних в екологічно несприятливих місцях.
Ознаки отруєння : нудота, блювота, запаморочення, гострий біль у животі. Отрута діє непомітно і проявляє себе пізно, коли вже всмокталась у кров. Від сильного блювання та проносу організм зневоднюється, згущується кров, настає нестерпна спрага, у потерпілого синіють губи, нігті, холонуть руки й ноги. Згодом отрута паралізує нерви, судини розслаблюються, в них затримується кров. Кров’яний тиск падає. Відбувається жирове переродження печінки, нирок, серця. Стан хворого погіршується і майже завжди настає смерть.


Як уникнути отруєння? Не збирайте гриби біля залізничних колій, автодоріг, електростанцій, житлових масивів, промислових зон і підприємств, звалищ побутових відходів та сміття. Не беріть червивих, ламаних, старих, переспілих або занадто молодих грибів. Не їжте гриби сирими!
Не випробовуйте долю, купуючи гриби на ринках, у місцях несанкціонованої торгівлі й у сумнівних осіб.
Гриби не можна довго зберігати, особливо в теплі. Вони мають бути кулінарно обробленими в день збору. Для приготування грибів не можна використовувати чавунний, мідний посуд.
Дії при перших ознаках отруєння . Негайно викличте «Швидку допомогу»!
До приїзду лікарів необхідно промити шлунок від решток їжі, дати випити постраждалому підсолену воду, міцний холодний чай. Ні в якому разі не вживати спиртного, бо воно прискорює і полегшує всмоктування отрути.
Залишки грибів потрібно залишити для лабораторного дослідження.
Необхідно також з’ясувати, хто ще вживав гриби, і вжити профілактичних заходів.
Вадим ТИШКУН,
інспектор Здолбунівського
РВ Управління Держтехногенбезпеки в 
Рівненській області.

Comments are now closed for this entry