На полях Здолбунівського району достигає хліб. Уберегти його від пожеж - обов’язок кожного.
Усім, хто буде задіяний на збиранні, транспортуванні та сушінні зерна, необхідно бути особливо уважними. Найменша необережність може призвести до пожежі.
У період збирання зернових забороняється спалювати стерню, розпалювати вогнища на полях, курити, проводити роботи із застосуванням відкритого вогню на хлібних масивах та поблизу них, на зерносушильних комплексах, біля скирт соломи.
Усі працівники, задіяні на збиранні врожаю, мають пройти спеціальний протипожежний інструктаж та суворо дотримуватись правил пожежної безпеки під час збирання врожаю і заготівлі грубих кормів для худоби.
Механізаторів слід допускати до роботи лише після складання заліків з правил пожежної безпеки.
Всі сільськогосподарські машини, які будуть задіяні в збиранні врожаю та заготівлі грубих кормів, потрібно обладнати іскрогасниками та забезпечити первинними засобами пожежогасіння. Забороняється в’їзд автомобілів та тракторів без іскрогасників у приміщення, де зберігаються зерно та солома.
Пожежні автомобілі, мотопомпи та інша пожежна техніка повинні бути повністю укомплектовані та постійно знаходитись у справному стані. Для пожежогасіння слід пристосувати сільськогосподарську техніку, наявну в господарствах району.
Про всі випадки пожеж та загорянь необхідно одразу повідомляти в пожежну частину м. Здолбунів за телефоном “101”.
Хліб - наше багатство!
Бережіть його від пожеж!
Ігор ІВАНОВ,
заступник начальника
Здолбунівського РВ У МНС України
в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry