8 грудня 2010 року в сел. Мізоч по вул. Липки, 73 стався нещасний випадок в сім’ї Голубєвої Яни Ярославівни, 1987 р. н.
Протягом дня Яна поралася по господарству. Орієнтовно о 16 годині вона запалила газ в грубці для обігріву кімнати, не перевіривши, чи є тяга в димоході. Згодом господиню з дітьми у непритомному стані застала Світлана Володимирівна, свекруха потерпілої.
Мама з дітьми була доправлена до ЦРЛ з діагнозом "отруєння чадним газом". Стан жінки та молодшої дитини, 2010 р. н., середньої тяжкості. Старшу дівчинку, 2007 р.н., врятувати не вдалося.
Працівниками Здолбунівського управління по експлуатації газового господарства, що прибули на місце виклику, в кімнаті житлового будинку було встановлено спецприладами завищену концентрацію продуктів згорання природного газу, яким і отруїлися мешканці будинку.
Аналогічний випадок стався 7 грудня 2010 р. в с. Мала Мощаниця з Пакащук В. А., 1954 р. н., та Пакащук К. Т. 1918 р. н., які були доставлені в Здолбунівську районну лікарню з діагнозом "отруєння чадним газом".
Шановні громадяни, пам’ятайте! Порушення правил безпечного користування газом призводить до нещасних випадків. Найбільша їх кількість трапляється при використанні несправних газових приладів.
Потрібно знати:
- користування газовими колонками, газифікованими опалювальними печами та іншими приладами при відсутності тяги суворо забороняється;
- перед вмиканням газових приладів перевіряйте тягу;
- категорично забороняється перенесення та самостійний ремонт газового обладнання у приміщеннях;
- під час бурі та сильного вітру без перевірки тяги в димоходах не користуйтеся газовими приладами.
У всіх випадках негайно дзвоніть за телефоном “104”. Будьте завжди уважні при користуванні газом - у цьому запорука безпеки.
Ігор КАЛАШНИК,
інспектор Здолбунівського РВ ГУ МНС.

Comments are now closed for this entry