Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», наказів Національної поліції України про затвердження змін до структури територіальних органів поліції та про організаційно-штатні зміни в ГУНП в Рівненській області відтепер утворені чотири територіальні підрозділи поліції.
Відтак, до складу Рівненського районного управління поліції ввійшли сім відділень: відділення поліції № 1 у м. Рівне; відділення поліції № 2 у м. Костопіль; відділення поліції № 3 у м. Острог; відділення поліції № 4 у м. Березне; відділення поліції № 5 у смт Гоща; відділення поліції № 6 у м. Здолбунів; відділення поліції № 7 у м. Корець.
Вараський районний відділ поліції має у своєму складі відділення поліції № 1 у селищі Володимирець і відділення поліції № 2 у селищі Зарічне.


До Дубенського районного відділу поліції входять відділення поліції № 1 у селищі Млинів, у складі якого - сектор поліцейської діяльності № 1 (смт Демидівка) та відділення поліції № 2 у м. Радивилів.
Сарненський районний відділ поліції включатиме відділення поліції № 1 у місті Дубровиця та відділення поліції № 2 у селищі Рокитне.
Тимчасове виконання обов’язків за посадою начальника у Рівненському районному управлінні поліції доручено підполковнику поліції Штебі Роману Юрійовичу, у Вараському районному відділенні поліції - підполковнику поліції Яковчуку Руслану Васильовичу, у Дубенському районному відділенні поліції - полковнику поліції Cемеренку Юрію Васильовичу, у Сарненському районному відділенні поліції - капітану поліції Гольонку Григорію Васильовичу.
Відділ комунікації
поліції Рівненської області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити