В Україні триває акція «16 днів проти насильства». Її мета - привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем, зокрема насильства в сім’ї, а також формування у всіх верств населення свідомо нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства.


Реалії такі, що часто-густо методи з’ясування сімейно-побутових питань виходять за правові межі, але жертви насильства не хочуть, щоб це мало розголос. Безкарність щодо тих, хто вчиняє насильство, є найголовнішим чинником систематичності домашнього насильства. Тож усі наступні насильницькі дії відбуватимуться з більшою жорстокістю.
- Зупиніть сімейне насильство – зверніться до поліції! Жодне з повідом­лень не залишиться поза увагою поліцейських. Якщо вас скривдили, ви заслуговуєте на підтримку та допомогу, а от сімейний дебошир, що вийшов за межі правомірної поведінки - на покарання, - наголошує начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса, звертаючись до краян.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівське
відділення поліції.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити