Упродовж останніх двох місяців на території м. Здолбунів зареєстровано 8 фактів крадіжок з торговельних об’єктів - магазинів, кіосків, кафе. Іншими словами, було зафіксовано серію тяжких злочинів, які за характером, способом проникнення, переліком викраденого майна свідчили про можливість їх вчинення однією особою чи однією і тією ж групою осіб. Тож дії правоохоронців Здолбунівщини було спрямовано на встановлення осіб крадіїв.


Завдяки ефективному проведенню оперативно-розшукових заходів співробітники Здолбунівського РВ УМВС встановили, що до вчинків причетні один малолітній, четверо непов­нолітніх осіб та один пов­нолітній хлопець. Усі жителі одного села, прилеглого до м. Здолбунів. Крали продукти харчування, алкогольні напої та гроші.
Раніше окремі з вказаних осіб мали проблеми із законом ще у віці від 11 до 14 років, бо вчиняли аналогічні злочини.
- Нині працівниками міліції розпочато 8 кримінальних проваджень за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення), а також 4 кримінальних провадження за фактами втягнення малолітніх та неповнолітніх у злочинну діяльність (за ч. 1 та 2 ст. 304 Кримінального кодексу України). За такі вчинки чинним законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Протиправну діяльність задокументовано, проведені криміналістичні експертизи та інші заходи, спрямовані на встановлення доказової бази. Обвинувачувальний акт за цим провадженням буде направлено до суду, – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області майор міліції Олександр Панасюк.
Міліціонери району вкотре нагадують батькам про їх відповідальність не лише перед своєю сім’єю, а й перед усім суспільством. Адже саме на батьків покладено обов’язок виховання дітей.
Шановні батьки, у період літнього оздоровчого сезону у ваших чад з’являється багато вільного часу, отож зверніть особливу увагу на їх дозвілля.
Здолбунівський РВ УМВС
України в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry