18 червня - День дільничного інспектора міліції

Михайло Андрійчук

 

Серед представників усіх міліцейських служб саме дільничні інспектори віддають роботі з людьми найбільше часу. Працівники цієї служби охороняють громадський порядок 24 години на добу - без вихідних і свят.

Михайло Андрійчук (на фото) не так давно призначений на посаду начальника сектора шерифів Здолбунівського РВ УМВС, але роботу цю знає, як кажуть, зсередини. Співробітники очолюваного ним підрозділу сумлінно виконують свої службові обов’язки. Колектив працює, наче добре налагоджений механізм.
Михайло Юрійович служить в органах внутрішніх справ уже 16-й рік і найдов­ше - саме у службі дільничних інспекторів міліції. Професію правоохоронця обрав свідомо, адже вона дійсно чоловіча, почесна та відповідальна.
У 1998 році М. Андрійчук вступив на факультет кримінальної міліції Одеського інституту внутрішніх справ. Після його закінчення, у 2002 році, отримав лейтенантські погони та був призначений на посаду оперуповноваженого відділення карного розшуку Острозького МРВ. Але мав бажання працювати поближче до людей. Тому у 2004 році перевівся у Здолбунівський районний відділ на посаду дільничного інспектора.


Вмить кудись зникла міліцейська романтика, обсяг роботи значно збільшився, але це М. Андрійчука не злякало. До труднощів, які виникали, він ставився по-філософськи - така робота. На посаді шерифа проявив себе хорошим професіоналом, тож у вересні 2013 року керівництво Управління МВС України в Рівненській області призначило його начальником сектора дільничних інспекторів міліції Здолбунівського районного відділу міліції.
М. Ю. Андрійчук добре знає усі проблеми й труднощі, на подолання яких працівникам його підрозділу необхідно спрямувати свою увагу і зусилля.
- Не всім, звичайно, під силу виконання обов’язків, що покладаються на дільничного. Людина, котра обрала цей шлях, має чітко усвідомлювати свою високу відповідальність, повинна вміти знай­ти підхід до кожного, з ким їй доводиться спілкуватися, вміти вислухати і дати пораду. Крім того, дільничний повинен вміти оперативно прий­мати рішення, завжди діяти відповідно до вимог чинного законодавства. Той, хто вирішив стати дільничним, має бути певен: це - його покликання, інакше - ніяк, - зазначає молодий керівник.
Щодня зі своїми проблемами до дільничних інспекторів міліції звертаються десятки громадян. Тому й не дивно, що Михайло Андрійчук постійно акцентує увагу своїх підлеглих на простій істині: «Якщо людина прийшла до нас зі своєю бідою чи негараздами, це означає, що міліції довіряють і чекають від неї допомоги».
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівський
РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry