Що не кажіть, а шахрайство - справа тонка. Це справжнє мистецтво – ввести в оману людину так, аби вона добровільно віддала свої заощадження чи майно. Прикро те, що часто-густо жертвами шахраїв стають одинокі особи похилого віку.

Нещодавно до міліції надійшло повідом­лення про те, що невідома жінка шляхом обману заволоділа коштами 80-річної пенсіонерки з села Мала Мощаниця. Працівники Здолбунівського районного відділу міліції відразу виїхали на місце події. Як виявилось, шахрайка заволоділа коштами старенької в сумі близько 10000 гривень.
- До моєї домівки прийшла жінка та почала розповідати, що зараз у державі проводиться реформа. Мовляв, потрібно віддати свої кошти, а через деякий час їх можна буде отримати назад та ще й з хорошою надбавкою, - стривожено розповідала пенсіонерка працівникам міліції.
Потерпіла, не вагаючись і нічого не підозрюючи, винесла всі свої заощадження та віддала зловмисниці. Отримавши такий «бонус», жінка миттю зникла з подвір’я господині.
- За вказаним фактом працівниками Здолбунівського РВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 КК України (Заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою). Триває досудове розслідування. За таку “винахідливість” шахраям загрожує покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, - повідомив очільник міліції району Олександр Панасюк.
Вартові правопорядку вкотре застерігають громадян: будьте обачними та пильними. Пам’ятайте: такі “спритники” розраховують саме на вашу довірливість!

Comments are now closed for this entry