Сьогодні багато жінок працює в правоохоронних органах. Хоча дехто вважає, що це не жіноча робота. Але, повірте, прекрасна половина людства уже давно себе зарекомендувала на мілі-цейській службі з найкращого боку. Слабка стать може запросто погнатись за злочинцем і затримати його, а під час допиту “розколоти” порушника закону. Може віртуозно управляти автомобілем і влучно стріляти. І багато чого ще може зробити на рівні своїх колег-чоловіків, а то й краще за них.
Сніжана Гамера, яку ви бачите на цьому фотознімку, - капітан міліції, експерт-криміналіст. Обрала цю професію за покликанням. Має вищу гуманітарну освіту за спеці-альністю викладач практичної психології і всесвітньої історії (закінчила РДГУ). Однак доля розпорядилася так, що пані Сніжана, не вагаючись, одягла міліцейські погони, пройшла відповідний вишкіл на курсовій перепідготовці у м. Вишгороді Київської області, згодом отримала допуски до роботи судовим експертом. І ось уже сім років обіймає посаду експерта-криміналіста. З обов’язками своїми справляється успішно, досконало розуміється у криміналістиці.


- Наша професія не з легких, - розповідає С. Гамера. - Вона потребує вдумливості, терпіння, то є ціла наука, що вивчає та розробляє методи розкриття карних злочинів.
У вирі цікавої і відповідальної роботи Сніжані не доводиться скучати. Часто ви-їжджає з слідчо-оперативними групами на події для оглядів, виконала понад сотню судових експертиз.
І погони Сніжані до лиця, і робота - не тягар, а спосіб самореалізації. Просто вона зуміла себе знайти в житті й прислужитися людям.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry