Днями відбулося чергова зустріч правоохоронців району з учнями середніх класів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (див. фото). Правоохоронці вели мову про важливість здорового способу життя і дотримання школярами правил поведінки, особистої безпеки і дорожнього руху, про недопущення насильства у сім’ях.
Учням прочитали лекцію про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та про відповідальність батьків за невиконання їхніх батьківських обов’язків. Розповіли, як працює поліція.


Також правоохоронці висвітлили питання щодо дитячого травматизму. Говорили й про нещасні випадки, які сталися в Здолбунові. Дітей дуже вразили ці історії, і вони активно брали участь у бесіді, задавали запитання працівникам Здолбунівського відділення поліції.
Аби не стали жертвами крадіїв та грабіжників, учням радили завжди бути обережними й уважними, не залишати без нагляду своїх речей під час прогулянок та у громадському транспорті.
– Такі бесіди мають не тільки профілактичний характер, а й сприяють тісній співпраці педагогів і правоохоронців у правовому вихованні школярів, - зазначив начальник Здолбунівського ВП ГУНП в Рівненській області майор поліції Олександр Панасюк. - Отож, і надалі проводитимемо зустрічі з учнівською молоддю.
Оксана ПЕТРЕНЧУК,
Здолбунівське ВП ГУНП
в Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити