З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також профілактики кримінальних правопорушень з використанням останніх на території району в період з 1 жовтня по 1 листопада 2015 року Здолбунівським районним відділом міліції проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Усі, хто під час місячника добровільно принесе та здасть у підрозділи дозвільної системи вогнепальну, газову чи холодну зброю, у тому числі боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності.
Тим, хто не скористається такою можливістю, загрожуватиме кримінальна відповідальність згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Шановні жителі міста та району! Усіх, в кого зберігається незареєстрована зброя, закликаємо звернутися до Здолбунівського районного відділу міліції з метою її здачі або подальшої реєстрації.
Оксана ПЕТРЕНЧУК,
Здолбунівський РВ УМВС.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити