Щороку 22 серпня у державі відзначається День пам’яті загиблих працівників органів внутрішніх справ. У якусь мить обривається чиясь ниточка життя. Батьки втрачають своїх синів, дружини стають вдовами, діти сиротіють. В їх серцях назав­жди оселяються смуток та печаль.
На жаль, не всі замислюються над тим, що праця міліціонера, насправді, складна та небезпечна. Виконуючи свої службові обов’язки, часто доводиться ризикувати не лише здоров’ям, а й життям.
Співробітники Здолбунівського РВ УМВС свято бережуть пам’ять про своїх колег-товаришів - старшого дільничного інспектора міліції майора міліції Василя Дмитровича Величка та старшого опер­уповноваженого карного розшуку старшого лейтенанта міліції Валерія Васильовича Мушика. В мирний час, стоячи на варті законності, вони віддали найдорожче – своє життя. В пам’яті колег вони назавжди залишаться добрими та чуйними товаришами.


У цей день у райвідділку міліції була проведена зустріч із родинами загиблих міліціонерів. Перш за все хвилиною мовчання районні міліціонери вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя оберігав мир та спокій громадян.
- Невимовно прикро, що через якусь фатальну мить ви не дочекалися додому зі служби рідних вам людей. Серця переповнюються гіркотою втрати та скорботою за загиблими колегами. Пам’ять про них завжди житиме у наших серцях, – звернувся до родин загиблих працівників міліції начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк та вручив їх дружинам матеріальну допомогу.
- Зважаючи на події, які вирують на території нашої держави, нехай всі правоохоронці та громадяни, котрі виконують свій громадянський обов’язок по захисту територіальної цілісності нашої Батьківщини, повертаються додому живими та здоровими. Вічна та світла пам’ять тим, хто віддав своє життя заради миру та злагоди у нашому суспільстві! – зазначив Олександр Панасюк.
Після зустрічі в цей скорботний день в храмі Свято-Казанської парафії м. Здолбунів відбулася поминальна панахида. Щоб помолитися за упокій душ загиблих працівників міліції та запалити свічку пам’яті, тут зібралися родини загиблих та співробітники Здолбунівського районного відділу міліції.
Ярослава Ногачевська,
Здолбунівський РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry