Хтось обирає професію медика, хтось - вчителя чи інженера. А от Олег Довбенко, ще будучи підлітком, мріяв стати міліціонером.
Батьки були не проти вибору сина, всіляко його підтримували. У 2006 році Олег вступив до Харківського національного університету внутрішніх справ на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства та дізнання. У 2010 році отримав лейтенантські погони та був призначений на посаду слідчого у Здолбунівський районний відділ міліції.
Олег Довбенко відверто зізнається, що перші дні служби були нелегкими.


- Звичайно, молодому співробітнику, який щойно прийшов на практичну роботу, важко адаптуватися до умов міліцейських буднів, - згадує Олег Довбенко. - Але завдяки підтримці та розумінню старших колег цей процес відбувається набагато легше.
Тоді молодого слідчого повністю поглинула робота. Сьогодні ж він з впевненістю стверджує, що розслідування будь-якої справи вимагає насамперед професіоналізму.
Керівництво Здолбунівського районного відділу міліції вважає його відповідальним та успішним працівником.
- Олег Юрійович - дисциплінований та цілеспрямований співробітник, вирізняється порядністю та добротою. Про таких людей, як він, говорять «професіонал своєї справи», - зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.
Хтось подумає: ще молодий. Та своїм ставленням до роботи О. Ю. Довбенко довів, що справжній досвід вимірюється не роками.
За старанність та сумлінне виконання службових обов’язків у 2013 році Олега Юрійовича призначили на посаду старшого слідчого. Його неодноразово нагороджено відзнаками керівництва районного відділу міліції та Управління МВС України в Рівненській області, керівництва органів місцевого самоврядування. Відзначило своєю увагою молодого співробітника і МВС України, нагородивши
О. Ю. Довбенка нагрудним знаком «За відзнаку в службі – II-го ступеня».
Багато уже людських доль пройшло через нього, але Олег Юрійович завжди об’єктивно підходить до кожної справи. Дотримання законності - найголовніший принцип, яким керується у своїй професійній діяльності.
Робота слідчого - нелегка, відповідальна і потребує багато часу, але молодий офіцер з гордістю вказує на те, що саме вона є покликанням його життя.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівський РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry