Правоохоронці району вкотре нагадують, що незаконне носіння, виготовлення, зберігання та збут вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових матеріалів є кримінальним правопорушенням та, згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.
Тому, задля підтримання правопорядку, спокою та безпеки громадян, з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, Здолбунівським районним відділом міліції продовжено місячник добровільної їх здачі. Лише така здача зброї не тягне за собою кримінальної відповідальності. Зазначені заходи триватимуть до 30 квітня поточного року.


Від п’ятого березня 2014 року до Здолбунівського РВ УМВС добровільно здали 2 мисливських ножі, 3 мисливських рушниці (1 з них - не зареєстрована у встановленому законом порядку), 4 газових пістолети.
- Шановні жителі міста та району, поважайте Закон та будьте свідомими громадянами нашої держави! Усіх, в кого зберігається незареєстрована зброя, закликаємо звернутися до Здолбунівського районного відділу міліції з метою її здачі або реєстрації, - звертається начальник Здолбунівського РВ УМВС, майор міліції Олександр Панасюк. - Задля уникнення кримінальної відповідальності, прошу відгукнутися на проведення заходів з добровільної здачі зброї.
Пам’ятайте: незареєстрована зброя - це не тільки порушення Закону, а й причина нещасних випадків, а, нехтуючи правилами зберігання та застосування зброї, її власники і самі наражаються на небезпеку, і ставлять під загрозу здоров’я та життя інших людей.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівський РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry