У районному відділі міліції відбулося підбиття підсумків оперативно-службової діяльності за 9 місяців 2013 року. На нараді були присутні куратор Здолбунівського РВ УМВС заступник начальника УМВС - начальник кримінальної міліції Сергій Григорович Гандзелевський та керуюча справами виконавчого комітету Здолбунівської міської ради Світлана Олександрівна Вознюк.
Першій слово надали керуючій справами виконавчого комітету міськради. Свій виступ вона розпочала із того, що від імені міського голови Ігоря Олександровича Ольшевського подякувала правоохоронцям за співпрацю у роботі з профілактики правопорушень, висловила побажання, щоб надалі проведення заходів боротьби із стихійною торгівлею, з недопущення порушень правил благоустрою та перевірки розважальних закладів на предмет дотримання ними вимог щодо порядку перебування там дітей у нічний час було системним.


Крім того, піднімалося питання про налагодження спів­праці міліції із громадським формуванням, що діє на території Здолбунова.
Керівник Здолбунівського РВ УМВС Олександр Олександрович Панасюк запевнив, що всі зауваження та пропозиції буде взято до уваги.
Під час наради С. Г. Гандзелевський зачитав накази начальника Управління МВС України в Рівненській області про присвоєння спеціальних звань працівникам Здолбунівського РВ УМВС.
Особливу увагу співробітників районного відділу міліції С. Г. Гандзелевський звернув на важливість проведення операції «Візит», адже саме вона дає змогу міліціонерам стати ближчими до населення, сприяє, щоб кожен громадянин бачив у правохоронцях не представників караючого органу, а порадників, помічників у біді.
Також під час наради заслуховували керівників міліцейських служб, було визначено недоліки у роботі міліції та намічено заходи з їх усунення.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
інспектор РНГФ СДІМ
Здолбунівського
РВ УМВС України
в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry