У Здолбунові 8 серпня ц. р. було затримано двох шахрайок ромської національності, які під виглядом соціальних працівниць ошукували громадян похилого віку.

 

Як зазначає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Здолбунівського РВ УМВС України у Рівненській області Леонід Михалко, опівдні 8 серпня одна з шахрайок підійшла до здолбунівчанки 1934 року народження та, представившись соціальною працівницею, повідомила їй про нарахування матеріальної допомоги у розмірі 100 гривень. Щаслива пенсіонерка запросила «соцпрацівницю» до своєї квартири, при цьому двері до помешкання на ключ не замкнула. В цей час до оселі зайшла інша шахрайка, яка, поки бабуся та «соціальна працівниця» спілкувалися на кухні, і пограбувала довірливу пенсіонерку. За декілька годин до ошуканої здолбунівчанки прийшли її онука з чоловіком, з якими вона поділилася радісною новиною про соціальну допомогу. Проте молоді люди не повірили випадковій доплаті у 100 гривень та запропонували бабусі перевірити, чи з її квартири нічого не зникло. Тут і виявилось, що шахрайки забрали у пенсіонерки кошти у розмірі 200 гривень. О 16.10 повідомлення про цей злочин надійшло дільничному інспектору Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області. Уже за декілька годин шахрайок було затримано, у них вилучено викрадені у пенсіонерки кошти. Перевіряється причетність цих жінок до вчинення інших злочинів. Затримати злодійок допомогло вчасне звернення до правоохоронних органів, адже шахрайки – жительки Львівської області, вже збиралися покидати Здолбунів.


Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській області закликає громадян бути обачними та не довіряти незнайомим людям, які під виглядом соціальних працівників, продавців товарів та ін. намагаються потрапити в чужу оселю з метою її пограбування. Ваша обачність та своєчасне звернення до правоохоронних органів при появі підозрілих осіб допоможуть не стати жертвою злодіїв.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry