У ці лютневі дні в Здолбунівському районі триває міліцейська операція “Візит”, метою якої є налагодження належних партнерських стосунків між міліцією та громадянами щодо профілактики злочинності, посилення авторитету міліції серед населення на території району.
Як повідомив начальник Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Юрій Зіліцький, протягом місяця до кожного двору, господарства чи квартири обов’язково завітають працівники міліції. Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, вони вручатимуть візитні картки з відповідними контактними номерами телефонів дільничних інспекторів міліції. На візитках також будуть вказані дні та години прийому громадян на дільницях обслуговування. Окрім цього, правоохоронці цікавитимуться, хто мешкає у будинку чи квартирі, де ви працюєте чи навчаєтесь, чи маєте паспорт та реєстрацію. Можуть спитати також, чи хтось не турбує мешканців своєю антигромадською поведінкою, до кого слід вжити заходів, аби не допустити те чи інше правопорушення.


Під час обходу помешкань працівники міліції проводитимуть роз’яснювальну роботу щодо попередження та запобігання квартирних крадіжок.
Крім цього, проводитиметься індивідуально-попереджувальна робота з особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї, та робота по попередженню вчинення злочинів та правопорушень відносно самотніх та людей похилого віку. Не залишать поза увагою неповнолітніх, батьки яких ведуть антигромадський спосіб життя або працюють тривалий час за кордоном. Особлива увага звертатиметься на запобігання поширення наркоманії та пияцтва.
- Наразі працівники здолбунівської міліції вже відвідали 4920 помешкань громадян, з них у сільській місцевості - 2460 (за добу правоохоронці обходять близько 400 помешкань громадян), - зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Юрій Зіліцький.
Тож, якщо до вас прийдуть люди у формі, не турбуйтесь – це міліція знайомиться з населенням та роз’яснює громадянам, як не стати об’єктом злочинних посягань.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії
з громадськістю і ЗМІ Здолбунівського 
РВ УМВС,  старший лейтенант міліції.

Comments are now closed for this entry