Нещодавно до чергової частини Здолбунівського РВ УМВС зателефонував невідомий чоловік, який повідомив, що в сел. Мізоч горить житловий будинок. При виїзді на місце пригоди правоохоронцями встановлено, що причиною пожежі стало занесення джерела запалювання ззовні невідомою особою, внаслідок чого вогнем знищена шиферна покрівля будинку на площі 40 м2. Саме ж помешкання належить 40-річній жительці сел. Мізоч.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками Здолбунівського РВ УМВС, а саме старшим дільничним інспектором міліції СДІМ старшим лейтенантом міліції Юрієм Онищуком та помічником дільничного інспектора міліції молодшим сержантом міліції Романом Гірняком була встановлена особа палія. Ним виявився раніше судимий 36-річний колишній співмешканець потерпілої, який не зміг змиритися з тим, що жінка вигнала його з будинку, не хотіла з ним спілкуватися та й на додачу знайшла собі нове кохання. Чоловік прорахував той момент, коли жінки не було вдома. Будучи напідпитку, він підійшов до її будинку та підпалив горище. Сума матеріального збитку становить близько 20 тис. гривень.
“За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального Кодексу України. Чоловіку загрожує ув’язнення строком від 3 до 10 років”, - коментує начазальник Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Юрій Зіліцький.

Comments are now closed for this entry