Відповідно до наказу МВС України від 7 березня 2003 року № 218 було створено Рівненське відділення навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ. З червня 2006 року навчальний заклад очолює підполковник міліції Людмила Станіславівна Хмуровська. Сьогодні у відділенні за заочною формою навчання здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” за спеціальністю “Правознавство” на базі повної загальної середньої освіти за двома напрямами:
із числа працівників органів внутрішніх справ (на умовах окремого договору з працівниками ОВС), термін навчання - 5 років;
із числа цивільних осіб (за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб), термін навчання - 4 роки 6 місяців.


Рівненське відділення має необхідну матеріально-технічну базу для забезпечення навчально-виховного процесу. У місцевій «скарбниці юридичного слова» нараховується понад дев’ять тисяч примірників навчальної та методичної літератури, що цілком та повністю задовольняє потребу слухачів і студентів. Бібліотечний фонд Рівненського відділення НАВС постійно оновлюється за рахунок підручників і посібників провідних науковців Національної академії внутрішніх справ та інших вищих навчальних закладів.
Перший набір майбутньої юридичної еліти - 53-х цивільних осіб та 64-х слухачів з числа працівників ОВС - відділення здійснило у 2003 році. Слід зауважити, що з часом усе більше правоохоронців бажають здобувати юридичну освіту у цьому ВНЗ. І якщо з дня відкриття відділення тут навчалися переважно офіцери, то сьогодні чимало слухачів носять на форменому одязі сержантські погони, мріючи про кар’єрний ріст.
Навчальний процес у відділенні забезпечують досвідчені науково-педагогічні працівники кафедр академії та провідні фахівці вищих навчальних закладів Рівненщини, установ і організацій, які мають науковий ступінь не нижче кандидата наук. Усі вони, перш за все, прагнуть дати студентам та слухачам повноцінні знання з навчальних дисциплін в обсязі програми, прищепити їм навички умілого застосування теоретичних положень у ході практичної діяльності, сформувати переконаність у тому, що із закінченням навчального закладу не закінчується процес пізнання, що тільки безперервне удосконалення своїх знань, збагачення їх досягненнями теорії та практики – ключ до успіху у діяльності кожного юриста.
Слухачі та студенти відділення щорічно беруть активну участь у науково-практичних конференціях НАВС, з яких часто повертаються із почесними грамотами та нагородами.
Колектив відділення може по-справжньому пишатися своїми випускниками, які нині працюють у всіх правоохоронних органах та різних галузях не лише Рівненської області, або перебувають на заслуженому відпочинку, залишивши по собі теплі відгуки колег та підлеглих… Загалом за час існування відділення диплом правознавця отримали 272 слухачі та 237 студентів.
Якщо, після ознайомлення з цією інформацією, у вас виникло бажання здобути юридичну освіту, удосконалити свій фаховий рівень у Рівненському відділенні ННІЗДН НАВС, вичерпну інформацію про заклад, а також умови вступу до нього ви можете отримати за адресою: м. Рівне, вул. Вербова, 39 (тел. для довідок (0362) 45-19-00, 62-21-03) або відшукати на офіційному сайті ВНЗ http://.naiau.kiev.ua. Електронна адреса Рівненського відділення ННІЗДН НАВС –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
 Здолбунівського РВ УМВС У в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry