- Трагедія сталася, як кажуть, на побутовому грунті, - повідомив начальник Здолбунівського РВ УМВС України в області підполковник міліції Юрій Сірак. - В оселі проживали чоловік зі своїм сином, а їхня 24-річна дочка і сестра Ірина часто навідувала їх. Зі слів сусідів, ці громадяни частенько розпивали спиртне та полюбляли влаштовувати сімейні скандали.


2 березня ввечері Ірина прийшла в гості до батька п'яною і зустріч знову переросла в сімейний конфлікт. 68-річний Іван зробив дочці зауваження з приводу того, що вона постійно пиячить і не дбає про дітей (у Ірини їх троє, старші проживають зі своїм батьком, а на найменшу дитину жінку позбавили батьківських прав). Молода жінка зреагувала на батькові слова несподівано - схопила праску та щосили вдарила його по голові. Чоловік впав на підлогу. Ірину це не зупинило, вона пішла в майстерню батька, взяла сокиру, якою нанесла Іванові ще декілька ударів по голові та шиї. Отримані поранення виявились для чоловіка смертельними.
Молода жінка побігла до сусідки, попросила її зателефонувати в міліцію і стала чекати правоохоронців.
Працівники міліції вже неодноразово навідувались в цю сім'ю на “розбір польотів”, проводили профілактичні заходи. На жаль, цього виявилось замало.
Нині стосовно молодої жінки порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 статті 115 Кримінального кодексу України («Навмисне вбивство»). Ірина перебуває в СІЗО м. Рівне. Триває слідство.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Здолбунівського РВ УМВС У
Рівненській області.

Comments are now closed for this entry