Останнім часом було скоєно ряд крадіжок конструктивних елементів обладнання ліній електропередач, внаслідок чого відбулися аварійні відключення електроенергії в умовах різкого зниження температури. Подібні злочини можуть призвести до небезпечних наслідків у вигляді знеструмлення населених пунктів, перебоїв електропостачання систем життєзабезпечення громадян.


- Керівництво правоохоронних органів здійснює комплекс заходів, спрямованих на попередження злочинів на об'єктах електромереж. Проводяться цілодобові рейди оперативно-виїзних бригад на лінії електропередач із залученням представників Здолбунівської дільниці ПАТ “АЕС Рівнеобленерго”, - коментує тимчасово виконуючий обов’язки начальника Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Андрій Разгонов.
Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), згідно із санкцією ст. 185 КК України, карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із розукомплектуванням об’єктів енергетичного комплексу, недопущення перебоїв його забезпечення при виявленні злочинних дій просимо Вас негайно повідомляти чергову частину Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області за номером 102 для відповідного реагування. Будемо вдячні за допомогу!
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
 помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ 
Здолбунівського РВ УМВСУ в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry