Нещодавно до чергової частини Здолбунівського районного відділу міліції надійшло телефонне повідомлення від 56-річного Олександра, жителя м. Здолбунів, пенсіонера, про те, що за місцем проживання він виявив мертвою свою 86-річну матір.
Після огляду трупа судово-медичним експертом слідчо-оперативної групи зовнішніх видимих слідів насильницької смерті виявлено не було. Однак в подальшому після проведення розтину трупа в морзі було встановлено, що смерть пенсіонерки настала внаслідок механічної асфіксії при стисненні шиї м’яким предметом, ймовірно, хусткою.
Спершу під підозрою правоохоронців опинилися родичі потерпілої. Хто ж міг подумати, що такий страшний злочин скоїв 33-річний внук бабусі? Тим більше, що міліціонери вже довідалися від рідних померлої, що у Івана з бабусею склалися недружні стосунки. Старенька хворіла недугою опорно-рухового апарату, не ходила, а Івана це дратувало, бо доводилося бабусю доглядати. Вона не раз жалілася, що онук її ображає. В процесі повторної розмови й з’ясувалася страшна правда: будучи у нетверезому стані, Іван взяв хустку і задушив немічну бабусю.
Як повідомив начальник Здолбунівського районного відділу міліції Юрій Сірак, за цим фактом слідчі райвідділу порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Підозрюваного затримано та взято під варту. Слідство триває.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника
по взаємодії з громадськістю
та ЗМІ Здолбунівського РВ УМВС У
в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry