За оцінкою ефективності оперативно-службової діяльності Здолбунівський районний відділ внутрішніх справ - один із кращих серед райвідділів Рівненської області.
Начальник РВ УМВСУ в Рівненській області Юрій Сірак на урочистому зібранні з нагоди 20-ї річниці міліції України та професійного свята правоохоронців зазначив, що основною складовою діяльності кожного працівника правоохоронних органів є суворе дотримання законів, як вирішальної умови підвищення авторитету та іміджу міліції серед населення.


- Ми повністю виключили практику нереагування на повідомлення громадян про скоєні злочини, приховування їх від обліку, винесення незаконних рішень та відмов у порушенні кримінальних справ. Розуміння того, що міліція також є підконтрольною державною структурою, зобов’язує нас постійно вдосконалювати свою роботу, - продовжив Ю. Сірак.
Доповідач привітав усіх колег із професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, благополуччя і добра, а також вручив кращим міліціонерам нагороди - Почесні грамоти, Подяки і грошові премії.


З вітальним словом до учасників урочистого зібрання звернувся заступник начальника Рівненського обласного управління УМВСУ полковник міліції Андрій Парницький. Він теж вручив групі правоохоронців почесні відзнаки.
Вітали особовий склад райвідділу внутрішніх справ з професійним святом і голова райдержадміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук, міський голова Ігор Ольшевський, депутати обласної ради Олександр Андріюк та Йосип Гаврищак, начальник відділу освіти РДА Валентина Бондарчук та директор Мізоцької школи-інтернату Тамара Тропець. Настоятель храму Казанської ікони Божої Матері м. Здолбунова отець Юрій Шевчук вручив головному міліціонеру району ікону Святого Миколая Чудотворця.
Також під час свята Юрій Сірак вручив Подяки і солодощі учням загальноосвітніх шкіл району, які стали переможцями в конкурсі малюнків “Міліція очима дітей”, присвяченому 20-ій річниці міліції України.
А прикрасили урочисте зібрання, підтримавши гарний настрій присутніх, виступи кращих учасників художньої самодіяльності міста.
Євген ШИЛАН.
На фото: під час урочистого зібрання.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry