В чергову частину Здолбунiвського РВ надiйшла письмова заява 21-річного жителя села Новомильськ про те, що бiля кафе «Любава» в Здолбунові невiдомi особи нанесли йому тілесні ушкодження та відібрали мобільний телефон і 110 гривень.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що 10 грудня близько 4 години троє місцевих жителів, 21-річний Ігор, 20-річний Олександр та 17- річний Вадим, за попередньою змовою, дiючи з корисливих мотивів та перебуваючи у нетверезому стані, здiйснили напад на заявника. Раніше потерпілого вони не знали.
Хулігани нанесли йому численні удари руками та ногами по головi i тулубу, завдавши тiлесних ушкоджень у виглядi закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, забою м’яких тканин обличчя, якi вiдносяться до категорiї легких тiлесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я. Загальна сума матеріальної шкоди становить 215 гривень. Наразі потерпілий госпiталiзований в Здолбунiвську ЦРЛ. Речовi докази вилучено. Двоє повнолітніх, вже раніше судимих за статтями 186 ч. 2, 187 ч. 2, 185 ч. 3, перебувають в IТТ Рiвненського МВ, вiдносно неповнолiтнього обрано запобiжний захiд у виглядi пiдписки про невиїзд.
Вікторія Гетманчук,
помічник начальника по взаємодії з 
громадськістю та ЗМІ Здолбунівського 
РВ УМВС У в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry