Не буде помилкою стверджувати, що кожен із нас хоча б раз у своєму житті опинявся в ситуації, коли конче необхідно було звернутися до працівників міліції. Зазвичай, лише тоді по-справжньому оцінюємо їх роботу, коли стикаємося з бідами й негараздами, а допомогти може тільки людина в погонах, яка повсякчас найближче перебуває до нас.
Дивлячись на цих працівників, оцінюючи їх дії, пересічний громадянин робить висновок про те, як держава захищає його добробут, особисту безпеку, безпеку його рідних. При негараздах ми насамперед набираємо три до болю знайомі цифри телефонного номера - 102 з проханням про допомогу.


...Нещодавно до чергової частини Здолбунівського РВ УМВС надійшло телефонне повідомлення від 56-річної жительки м. Здолбунів, пенсіонерки, про те, що протягом тривалого часу її 84-річний сусід на ім'я Федір не виходить зі свого будинку. Оперативний черговий відразу ж направив до вказаного місця дільничного інспектора міліції Здолбунівського РВ УМВС лейтенанта міліції Романа Матвейшина.
Міліціонер, розпитавши сусідів, знайшов будинок дідуся і почав стукати у двері, сусідки - у вікна, але ніхто не відповідав. Тоді зателефонували до дочки Федора у Дніпропетровськ і попросили згоду на те, щоб зламати двері та увійти до будинку. Вона не відмовила. Потрапивши в ганок, сусіди та дільничний інспектор почули стогін дідуся. Тож двері, які безпосередньо ведуть до кімнати пенсіонера, теж довелося відчиняти за допомогою лома.
У кімнаті побачили Федора, який лежав на підлозі та просив про допомогу і пити. Скільки днів чоловік так пролежав - невідомо. Дільничний приніс дідусю подушку та кухоль води і попросив одну із сусідок старенького викликати швидку допомогу. Карета швидкої не забарилася, приїхала в лічені хвилини. Дідуся було госпіталізовано, а його сусіди подякували дільничному інспектору за допомогу. На цей час врятований почувається добре.
...Ставити перед собою мету і йти до неї, робити людям добро і допомагати їм - життєве кредо дільничного інспектора міліції СДІМ Здолбунівського РВ УМВС лейтенанта міліції Романа Павловича Матвейшина. Родом він із села Квітневе Дубенського району. У 2007 році закінчив Рівненське професійне училище при ДСО МВС України, після чого вступив до Харківського Національного університету внутрішніх справ України на спеціальність “правознавство”.
В органах внутрішніх справ Р. П. Матвейшин служить з липня 2011 року. На посаді дільничного інспектора обслуговує територію у м. Здолбунів, на якій проживає майже 4,5 тисячі жителів. Працювати необхідно з раннього ранку і до пізньої ночі, робочий час - не нормований. Відверто кажучи, забезпечувати порядок - справа не проста.
Люди, не вагаючись, ідуть до дільничного зі своїми бідами й проблемами. Він, в свою чергу, намагається виправдати довіру кожного. Щоранку Роман Павлович поспішає до осель громадян. Він усвідомлює: щоб володіти обстановкою на дільниці, потрібно, насамперед, налагодити співпрацю з населенням. До роботи міліціонер ставиться сумлінно, знає, що за кожним викликом – людська доля. Цьогоріч дільничним особисто розкрито чотири злочини загально-кримінальної спрямованості, виявлено 40 адміністративних правопорушень.
- Робота в органах внутрішніх справ – це насамперед обов’язок захищати здоров’я, конституційні права, честь та гідність громадян, ніколи не залишати людей у біді і намагатись робити добро. Правоохооронець, незалежно від звання і посади, має залишатися перш за все людиною, - переконаний Роман Матвейшин.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника
Здолбунівського РВ УМВСУ
по взаємодії з громадськістю
та ЗМІ.

 

Comments are now closed for this entry