До чергової частини Здолбунівського РВ УМВС надійшло повідомлення від 74-річної Галини, жительки сел. Мізоч, про те, що на початку вересня невідома особа ромської національності виманила в неї 10500 гривень.
При виїзді слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що до пенсіонерки звернулася 50-річна громадянка на ім’я Тетяна, яка запропонувала обміняти Галинині гривні на іноземну валюту. Жінка розповіла, що відтепер в обігу будуть тільки іноземні банкноти. Галина повірила шахрайці та віддала свої заощадження. Лише згодом пенсіонерка виявила на виміняних грошах напис «Сувенірні». А від так званої «валютниці» вже й сліду не було.
В ході оперативно-розшукових заходів у першій декаді жовтня цього року працівникам Здолбунівського РВ УМВС вдалося встановити місце перебування підозрюваної, а знаходилась вона аж у Вінницькій області.
– За цим фактом порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство). Такий псевдозаробіток загрожує обмеженням волі на строк до трьох років. Триває слідство, - зазначив начальник Здолбунівського райвідділу підполковник міліції Юрій Сірак.
Тож, шановні громадяни! Міліція вкотре закликає Вас бути обачними при спілкуванні з невідомими Вам особами та не потрапляти у пастки шахраїв!
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника
Здолбунівського РВ УМВСУ
по взаємодії з громадськістю та ЗМІ.

Comments are now closed for this entry