Днями до чергової частини Здолбунівського РВ УМВС зателефонувала стривожена жителька с. Гільча Друга - поранено її дев’ятирічного сина Олександра.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка з’ясувала, що потерпілий і двоє його товаришів, помітивши на паркані одного з приватних будинків дозрілі грона винограду, не стрималися від бажання поласувати плодами – почали зривати їх. Раптом діти почули якийсь шум, а Сашко відчув різкий біль у нижній частині правої ноги. Поглянувши на неї, дитина з жахом усвідомила, що незрозумілий шум - це звук від пострілу, а різкий біль - поранення.
Як пояснив власник будинку 28-річний Анатолій, неповнолітні не вперше намагалися скуштувати чужі плоди. На зауваження господаря хлопці ніколи не реагували, тож цього разу чоловік вирішив їх провчити. Як стверджує Анатолій, стріляв він не з наміром влучити в дітей, а лише їх налякати. Однак, в результаті одному з них він поранив ногу.
- На жаль, деякі дорослі забувають, що колись вони самі були дітьми, і найсмачнішим для нас було те, що «росте у сусіда на городі», – коментує начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області Юрій Сірак. - Безперечно, здоров’я дитини є безцінним, і тому неприпустимо завдавати йому шкоди через гроно винограду.
Наразі міліціонери вилучили у «ворошиловського стрільця» саморобний пристрій для відстрілювання свинцевих куль, вирішується питання про притягнення його до кримінальної відповідальності за ст. 125 Кримінального кодексу України за нанесення легких тілесних ушкоджень.

Comments are now closed for this entry