З метою попередження та розкриття злочинів, виявлення злочинів на пріоритетних напрямках економіки, протидії незаконному обігу наркотичних речовин, зброї, злочинам у сфері моралі, виявлення нелегальних мігрантів, покращення профілактичної роботи з підобліковим елементом, забезпечення охорони громадського порядку, попередження адміністративних правопорушень 9-10 вересня 2011 року на території Здолбунова та Здолбунівського району проводилось комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання за участю особового складу обласного апарату, РМОП «Беркут» та працівників Здолбунівського райвідділу міліції.
За час відпрацювання спільними силами працівників апарату та місцевих правоохоронців було зареєстровано та розкрито 10 злочинів, в їх числі: за ст. 263 КК «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» - 2; за ст. 309 КК «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» - 5; за ст. 185 КК «Крадіжка» - 1; за ст. 202 КК «Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю» - 1; за ст. 229 КК «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару» - 1. За фактами триває дослідча перевірка.
- Окрім того, за вказаний період до адміністративної відповідальності було притягнуто 49 осіб. По лінії дозвільної системи складено 4 протоколи, вилучено один спецпристрій для стрільби гумовими кулями та дві мисливські рушниці, дільничними інспекторами складено 22 адмінпротоколи, ВКМСД – 6, ДАІ - 10, групою патрульної служби - 7, – коментує начальник Здолбунівського РВ УМВС Юрій Сірак.
Також на території району міліціонери виявили 23 неповнолітніх, які перебували після 22-ї години в розважальних закладах без супроводу батьків. З неповнолітніми особами співробітники ВКМСД Здолбунівського РВ провели профілактичну роботу та передали їх батькам.
Співробітники сектора ГІРФО за час відпрацювання скоротили термін перебування в Україні двом громадянам Молдови, а громадянина Російської Федерації, який проживав на території району з недійсними документами, притягнули до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 203 КУпАП.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника Здолбунівського РВ УМВС
України в Рівненській області по взаємодії
з громадськістю та ЗМІ.

Comments are now closed for this entry