Отака синівська «вдячність»
Із струсом мозку та іншими травмами була госпіталізована у неврологічне відділення Здолбунівської ЦРЛ жителька с. Степанівка нашого району. Тілесні ушкодження завдав їй син, 1979 р. н., непрацюючий.
Фізичне та психологічне насильство вчинив щодо матері-пенсіонерки і непрацюючий мешканець Здолбунова Ч., 1971 р. н., про це постраждала повідомила міліцію.

Вкрали паспорт
Мешканець с. Глинськ звернувся до Здолбунівського РВ УМВС із письмовою заявою про те, що невідома особа з пакета, який він тримав у руках, вкрала його паспорт громадянина України.

Наші на «ремонті»
Мешканка м. Ржище Хмельницької області К. повідомила міліцію про те, що житель Здолбунова Б., 1987 р. н., поцупив електроінструменти з її новобудови. Там Б. виконував ремонтні роботи.

Пошкодили покриття
Невідома особа пошкодила шиферне покриття даху приміщення фермерського господарства «Дім хліба», що у с. Глинськ.

Мало не покінчила з життям
Спробу суїциду вчинила у стані алкогольного сп’яніння жителька с. Кунин. Та її вчасно було госпіталізовано до Здолбунівської ЦРЛ.

Під приводом розміну грошей
невідомі особи проникли у будинок жительки селища Мізоч пенсіонерки Ф., 1937 р. н., та викрали звідти чималу суму коштів.

Виявив міну часів Другої світової
Житель м. Здолбунів-2 М., 1961 р. н., під час проведення земляних робіт на полі поблизу названого населеного пункту виявив мінометну міну калібру 60 мм часів Другої світової війни.
За повідомленнями Здолбунівського
РВ УМВС України в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry