минулої суботи провів у Здолбунівському РВ УМВС головний міліціонер області

Під час прийому громадян начальник Управління внутрішніх справ України
в Рівненській області В. І. Лазутко (зліва) та депутат районної ради С. М. Мельник. 

Того дня на зустріч із начальником Управління внутрішніх справ України в Рівненській області, полковником міліції Василем Івановичем Лазутком із проханнями допомогти у вирішенні наболілих питань прийшли люди різні: ветеран органів внутрішніх справ, приватні підприємці, депутат районної ради, сільський голова, працівниця Рівненської дистанції колії Львівської залізниці. За словами В. І. Лазутка, в числі піднятих нашими земляками проблем були стихійна торгівля, проїзд містом важкого вантажного транспорту, потреба у відновленні роботи залізничного переїзду біля магазину «Берізка» та ін. У їх вирішенні правоохоронець пообіцяв по можливості допомогти. З приємністю він відзначив те, що двоє людей, які прийшли на прийом, зробили це спеціально, аби висловити вдячність за хорошу роботу працівникам сектора громадянства, імміграції, реєстрації фізичних осіб Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області.


По завершенні прийому начальник обласного управління внутрішніх справ спілкувався із працівниками ЗМІ. Він в цілому позитивно охарактеризував роботу Здолбунівського РВ УМВС (яку знає не тільки із звітів, бо це вже не першиий його візит до Здолбунова за чотири місяці перебування на цій посаді), зазначив, що у нашому районі знизилась загальна кількість скоєних злочинів, міліціонери Здолбунівщини не мають в активі ні нерозкритих убивств, ні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті, ні розбійних нападів. На належному рівні у райвідділі вирішуються і господарські питання.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо проблеми кадрового забезпечення ОВС, В. І. Лазутко повідомив, що нині в міліції триває реформування, зокрема, скорочують на 30 % апарат управління, а працівників, які підпали під скорочення, переводять на роботу у міськрайвідділи. Штати патрульно-постової служби та служби дільничних інспекторів, де кадрів не вистачає, поповнять люди, які підпадуть під скорочення після реформування ДАІ. За словами керівника, поступово вирішуватиметься і питання транспортного забезпечення дільничних інспекторів. Так, ряду кращих працівників цієї служби в області у День незалежності України було вручено мотоцикли. Виділятимуться кошти на закупку транспортних одиниць і згідно із обласною програмою протидії злочинності.
Нині для всієї країни актуальним є проведення Євро-2012, тож і одним із запитань, які адресували начальнику Управління внутрішніх справ України в Рівненській області працівники ЗМІ, було: чи готуються правохоронці нашого регіону до цього заходу? Зазначивши, що через Рівненщину відбуватиметься проїзд учасників і вболівальників чемпіонату, він розповів, що нині на базі НаУ «Острозька Академія» для правоохоронців організовано вивчення іноземних мов, підрозділи проходять навчання і тренування.
- Ми можемо забезпечити порядок, - запевнив наприкінці зустрічі В. І. Лазутко.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора. 

 

Comments are now closed for this entry