У літній період працівники міліції традиційно вживають посилених заходів з охорони правопорядку у місцях масового відпочинку громадян, зокрема і поблизу річок та ставків.
У полі зору правоохоронців були передусім міське озеро “вісімка”, сквер на вул. Грушевського, центральна частина міста, річка в селі Старомильськ, комп’ютерні клуби, розважальні заклади. Окремі групи відпрацьовували приміські лісопаркові зони, місця масового відпочинку людей з метою вилучення з цих місць осіб, схильних до вчинення злочинів.
“Протягом першого та другого етапів операції до адміністративної відповідальності притягнуто 76 правопорушників, затримано 14 осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. Розшукано 3 малолітні дитини, які безвісти зникли. З незаконного обігу було вилучено 1 одиницю зброї, 110 таблеток “екстазі” та 14 грам марихуани. Постійно здійснювався контроль за особами, що перебувають під адміністративним наглядом, на обліку в органах внутрішніх справ, раніше судимими”, - зазначає заступник начальника – начальник МГБ Сергій Криса. За його словами, за час проведення оперативно-профілактичних заходів в місцях масового відпочинку громадян скоєння злочинів не допущено. В операції задіяна максимальна кількість особового складу.
Сумлінно виконуючи свої обов’язки, правоохоронці дотримуються високої культури та законності при спілкуванні з громадянами, насамперед з дітьми. Утім, головне завдання нарядів міліції, які несуть службу в зонах масового відпочинку громадян, - здійснювати профілактику злочинів і правопорушень. Іншими словами, заходи міліції покликані підвищити захищеність від правопорушників чи осіб, які виношують злочинні наміри. По-друге, сили правопорядку мають можливість оперативно реагувати на повідомлення про злочини чи пригоди. Практика засвідчує, що нерідко таким чином вдається уберегти життя людей від нещасних випадків, пов’язаних з купанням у глибоководних місцях річок та водойм.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по зв’язках з громадськістю і ЗМІ Здолбунівського РВ УМВС, лейтенант міліції.

Comments are now closed for this entry