28 липня 2011 року о 19.10 год. по телефону в чергову частину Дубенського МВ УМВС України в Рівненській області надійшло повідомлення гр. К., 1980 р.н., жителя с. Верба Дубенського району, про те, що 28.07.2011 р. близько 17.25 год. в лісосмузі поблизу с. Турки невідома особа зґвалтувала його прийомну дочку Г., 1997 р. н.
Зі слів потерпілої, злочинець використовував маску чорного кольору з візерунками (червоні квіти) з прорізями для очей, рукавиці чорного кольору з візерунками, вишитими червоними нитками, з обрізаними краями для пальців.
Одягнений в чорний спортивний костюм, куртка якого на замку типу «блискавка», взутий в туфлі темного кольору, на шнурівках, носок тупий, «обрубаний». Нігті на пальцях брудні. Чути різкий, неприємний запах поту. При собі мав ніж, лезо довжиною приблизно 17-18 см із дерев’яною ручкою.
Завдяки проведеним заходам встановлено додаткові прикмети злочинця: особа чоловічої статі, віком до 35 років, зріст 168-170 см, худорлявої тілобудови, обличчя смугляве, може носити спортивну в’язану шапку чорного кольору з завернутими краями або «бейсболку».
Будь-яку інформацію про злочинця просимо повідомляти в правоохоронні органи за номером 102.

Comments are now closed for this entry